Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
05.12.2019
​Bölge Müdürümüz “3 Aralık Dünya Engelliler Gününde” Engelli personellerimiz ile bir araya geldi

Orman Bölge Müdürümüz Mustafa Koç “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” münasebeti ile Bölge Müdürlüğümüzde çalışan engeli personellerimiz ile bir araya gelerek sohbet etti.

Bölge Müdürü Mustafa Koç” 3 Aralık Dünya Engelliler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum. Biliyorsunuz son yıllarda Cumhurbaşkanımızın önderliğinde engellerin aşılması konusun da güzel çalışmalar yapılmaya başlandı. Tüm Kamu kurumları bu konuda daha hassas davranıp önce kalplerdeki daha sonrada fiziki engeller kaldırılmaya başladı.Siz değerli personelimiz kurumlarımızda yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ederim." dedi.

Konuşmaların ardından Engelli Personellerimize çeşitli hediyeler verildi.

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç, Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Hacı Ahmet Kuştan,  Öz Orman-İş Kahramanmaraş Şube Başkanı Latif Çoban, Kahramanmaraş Orman İşletme Müdürü Ömer Göçmen İnal, Kahramanmaraş Orman İşletme Müdür Yardımcısı Mustafa Kavak, Merkez Orman İşletme Şefliği Durdu Mehmet Akpınar sendikaların yöneticileri ve kurumda çalışan engelli personellerimiz katıldı.

 

Yazdır