Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
22.11.2019
ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE VEDA PROGRAMI

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapan ve Kayseri’ye atanan Sayın Rafet DEMİR , Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü tarafından veda yemeği programı düzenlendi.

Yemek programının ardından konuşma yapan Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Sayın Mustafa KOÇ; Rafet DEMİR’ e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi taktim ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Programa katılan Bölge Müdür Yardımcısı Orhan ÇATALÇAM, Toç birsen Kahramanmaraş Şube Başkanı Duran Kömür,Öz Orman İş Kahramanmaraş Şube Başkanı Latif ÇOBAN ,Orman Mühendisleri Odası Doğu Akdeniz Kahramanmaraş Şubesi yönetiminden Sayın Yunus ŞAHAN tarafından Kayseriye atanan Sayın Rafet DEMİR’e yeni görevinde başarılar dileyerek plaketler taktim edildi.
Kayseri’ye atanan Sayın Rafet DEMİR ;
‘Kahramanmaraş Bölge Müdürlüğünde güzel ve huzurlu bir ortamda çalıştık. Elimden geldiğince tüm arkadaşlara her yönden destek olmaya çalıştım. Bu çalışma ortamında bize destek olan Bölge Müdürümüze teşekkür ediyorum. Bu gecede bizleri yalnız bırakmayan herkese ve bu organizasyonu tertip eden tüm arkadaşlara teşekkür ederim .’’ dedi.​


Yazdır