18.07.2022
Kurban Bayramı Bayramlaşma Merasimi Düzenlendi

​Kahramanmaraş  Orman Bölge Müdürlüğünde bu yıl da Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma heyecanı yaşandı. Bölge Müdürümüz lokalinde  yapılan bayramlaşma programı ile personellerimiz birlik ve beraberlik içerisinde kurban bayramlarını kutladılar.  

Bölge Müdürümüz Mustafa KOÇ" Yaz döneminde bizlerin önceliğimiz orman yangınları ile mücadele olacaktır. Bu kapsamda yıl başından bugüne kadar hazırlıklarımızı tamamladık. Yangınlarına karşı hazır durumdayız. Yangınsız bir sezon diliyorum. Orman Bölge Müdürlüğümüz tüm personelinin Kurban Bayramın en içten dileklerimle kutlar, birlik, beraberlik içerisinde nice mutlu bayramlara ulaşmalarını temenni ederim.  " dedi.

Bölge Müdürümüz Mustafa KOÇ beye bayramlaşma merasiminde Bölge Müdür Yardımcılarımız Hakan DOĞAN ,İlkay GÜNAY ve Hüseyin METERİS ile İşletme Müdürlerimiz Ömer Gökmen İNAL, Mustafa KAVAK, Orman  Mühendisleri Odası Şube Başkanı Kadir KARAKUŞ, Toç-Bir Sen Şube Başkanı Duran KÖMÜR, Öz- Orman İş Sendikası Şube Başkanı Latif ÇOBAN eşlik ettiler. Yazdır