01.07.2022
​ Üretimde Standardizasyon Eğitimi Verildi.


Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü olarak hizmet içi eğitimlere devam ediyoruz. Bu kapsamda Onikişubat Orman İşletme Müdürlüğümüzde görev yapan Orman İşletme Şefleri, Orman Muhafaza Memurları ve üretim işlerinde çalışan kooperatif üyelerine İşletme Pazarlama Şube Müdürü Aytaç Savaş Salan ve Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü İbrahim Kırkgeçit tarafından ormanlarda üretimin amaç ve yöntemleri, üretimde sınıflandırma ve boylama standartları, üretimde iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitim verildi.

 

Eğitimde konuşan Bölge Müdürümüz Mustafa Koç " Orman Genel Müdürlüğü olarak ormanları imar ve ıslah etmek, silvikültürel bakımını ve gençleştirilmesini sağlamak amacımız ile her yıl ormanlarımızda bakım ve gençleştirme çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalarımızın bir standartta yapılabilmesi için her yıl olduğu gibi bu yılda eğitimler vermekteyiz. Çalışmalarımızda önceliğimiz iş sağlığı ve güvenliğine önem vererek belirlenen standartlarda üretim yapmaktır. Yaptığımız eğitim ve tatbikatın verimli geçmesini temenni ederim. "dedi.

 

Eğitime Bölge Müdürümüz Mustafa Koç, Bölge Müdür Yardımcıları İlkay Günay, Hüseyin Meteris, Orman Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şube Başkanı Kadir Karakuş, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri İşletme Şefleri, Orman Muhafaza Memurları ve üretim işlerinde çalışan kooperatif üyeleri katıldı.Yazdır