​​​   
Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü
Dahili Telefon Listesi
ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DAİRESİ
Bölge Müdürü Mustafa KOÇ 328
Sekreter (Böl.Müd.) Ahmet PAÇACI 181-101
Özel Kalem Ashabil GÜL 181-386
Bölge Müd.Yrd.  İlkay GÜNAY 102-103
Bölge Müd.Yrd.   102-297
Bölge Müd.Yrd. Orhan ÇATALÇAM 102-297
Sekreter (Böl.Müd.Yrd. Aynarin SERİN 102-103
Özel Kalem İsmail GÖNEN 102-103
Özel Kalem ​Hacı KURT 102-103
Böl.Müd.GSM    
Böl.Müd.Telsiz-Santral   100-387-191
Faks   344 234 42 50
     
ÜNVANI BİRİMİ DAİRESİ
ORMAN İDARESİ VE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü İbrahim KIRKGEÇİT 105
Bilgisayar İşletmeni Harun ÇOT 308
Bilgisayar İşletmeni Medine DEMİRKOL 168
ORMAN KADASTRO VE MÜLKİYET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü V. Kamil TUTAK 300
Başmühendis Yahya MERAL 301
Harita Mühendisi Rüstem TOLAMAÇ 325
Tekniker Ünal PURTAŞ 325
Hart. Teknikeri Ahmet KALAYLAR 372
Hart. Teknikeri İbrahim BULUNTU 372
V.H.İ.M Fatih ALAGÖZ 380
Tahakkuk Memuru ​Mehmet BOZKURT 339
Arşiv    286
İŞLETME PAZARLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Abdusselim GÖKCE 163
Orman Mühendisi Mustafa CESUR 195
Orman Mühendisi Ömer CANBOLOAT 311
Orman Mühendisi​ Aytaç Savaş SALAN 169
​Tekniker ​Murat YILDIRIM 244​
Memur Derya PANAVUR 133
AĞAÇLANDIRMA VE SİLVİKÜLTÜR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü M. Hüseyin AKÇAY 106
Etüt Proje Mühendisi Zeynep ÖKSÜZ 154
Ziraat Mühendisi Levent SOĞUK 157
Tekniker Emine ALKIŞ 154
Orman Mühendisi Fatih TERLİ 167
Orman Mühendisi Neslihan YILMAZ 156
Orman Mühendisi Yaşar TÜKENMEZ 379
Bilgisayar İşletmeni Adem ETKİ 298
ORMAN ZARARLILARIYLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Muhittin BOYALI 109
Orman Mühendisi Gökhan ÇAMCI 198
Bilgisayar İşletmeni Necla ŞENER 267
MAKİNE İKMAL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Yusuf ÇETİN 108
Makine Mühendisi   141
Elk. Ernk.Mühendisi Hatice ÇELİK 348
İnş.Mühendisi Ahmet AL 176
Ziraat Mühendisi Faruk Ziya BİLİCİ 296
Orman Mühendisi Duran KÖMÜR 263
Tekniker Ahmet ERZURUMLU 296
Tekniker Ali Metin KUŞCUOĞLU 148
Tekniker Halit ÜDÜRGÜCÜ 273
Tekniker M.Fatih DONATBAYAN 207
Tekniker Nevzat BÜYÜKTÜRKMEN 148
Teknisyen Gönül ERMİŞ 150
Bilgisayar İşletmeni Beytül SERİN 288
Bilgisayar İşletmeni   257
İZİN İRTİFAK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Osman HASIRCI 107
Orman Mühendisi K.Hakan BEYAZBAYRAK 144
Orman Mühendisi Begüm KISAKÜREK 166
Araştırmacı   199
Şef Soner ORCAN 199
Arşiv Kalemi Nevzat YÜCE 199
Memur Aysel BOZKURT 153
Memur Remzi NARLIOĞLU 153
Memur Cengiz SOZAN 153
Mühendis odası   229
ORMAN VE KÖY İLİŞKİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Tahsin KUMBARA 284
Orm.Ends.Mühendisi Mehmet NACAR 200
Ziraat Mühendisi Nusrettin AĞIR 321
Katip Osman KAYA 221
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Hacı Ahmet KUŞTAN 110
Personel Şefi Tufan DAMA 115
V.H.K.İşletmeni Ali İĞCİ 115
Memur Hasan YILDIZ 115
Memur Kaan KAYA 115
V.H.K.İşletmeni Zehra DAŞÖZ 115
PERSONEL İSİ SEFLİĞİ
İSİ Şefi Ali GÖRGEL 118
Bilgisayar İşletmeni Aslıhan KILIÇ 118
PERSONEL - EVRAK KAYIT
Evrak Kayıt  Hasan ÇAYIR 117
Evrak Kayıt  Adem BÜYÜKKURT 117
Personel Gülperi BOYRAZ 117
ORMAN YANGINLARIYLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Muzaffer KETMEN 104
Orman Mühendisi Hakkı TORUN 272
Bilgisayar İşletmeni Süleyman KUNDAKÇI 146
Bilgisayar İşletmeni Adem ÖKSÜZ 146
Bilgisayar İşletmeni Birten MEMİŞ 146
ELEKTRONİK HABERLEŞME ATÖLYESİ
Atölye Şefi Ercan AKALIN 302
Tekniker Hayrettin KARADÖL 303
Teknisyen Halil KARABOĞA 303
ODUN DIŞI ÜRÜN VE HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Sabri YALÇIN 152
Bilg.İşletm.  Sedat BİLİBİL 295
  Recep AYDÖNER 246
MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Muharrem KOÇ 145
İşletmeler Saymanı Mahmut AKKURT 215
Bilgisayar İşletmeni Şevket ÇİLOĞLU 192
V.H.K.İşletmeni Ahmet Ökkeş YILDIZ 192
Teknisyen   313
Bilgisayar İşletmeni Hüseyin ÇELEĞEN 161
Bilgisayar İşletmeni Mehmet YILMAZ ​194
​ÖZEL BÜTÇE MUHASEBE
​Öz.Büt.Muh.Yetk. ​Mustafa KAPLAN ​363
​Öz. Büt. Muh. Yet. Yard.  ​Ömer TEKEREK ​359
​Araştırmacı ​Ali AKGÜN 134
Şef Burhan ELAGÖZ 134
​Personel ​Murat DUMAN ​351
Memur Filiz AKALIN 352
​Personel ​Alaeddin DEMİRKIRAN​ 359
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ & İLETİŞİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Azmi ÜNALAN 160
Mühendis Kadir KILINÇ 384
Şef Adnan KURU 165
Tekniker Ayşe KÜLHAŞ AYAN 383
Tekniker Murat GÖNEN 353
Tekniker Recep KIRATLI 353
BASIN HALKLA İLİŞKİLER & TANITIM
Basın Sorumlusu Akif KARSLI 116
Bölge Web.Sorumlusu Ahmet ELAGÖZ 116
SİVİL SAVUNMA UZMANLIĞI
Uzman İdris YILDIRIM 277
ETÜT PROJE BAŞMÜHENDİSLİĞİ
Başmühendisi    
BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRLERİ
Şube Müdürü Ahmet MUTLU 281
BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MÜHENDİSLERİ
Orman Mühendisi    195
60 NOLU ORMAN KADASTRO KOMİSYONU
Koms.Başkanı Ekrem ÖZKAYA 332
Orman Mühendisi Ahmet Fatih ÜNAL 338
Ziraat Mühendisi M. Taha BAYDEMİR 338
Tekniker Durdu ÇOLAKOĞLU 339
61 NOLU ORMAN KADASTRO KOMİSYONU
Koms.Başkanı Niyazi UNCU 330
Orman Mühendisi Temel DEMİRCİ 322
Ziraat Mühendisi Doğan BİLAL 322
Tekniker Mikdat KARAÇOBAN 339
Hart. Teknikeri Ömer ÇAYIR 372
62 NOLU ORMAN KADASTRO KOMİSYONU
Koms.Başkanı Kamil TUTAK 382
Hart. Teknikeri Murat KOÇER 372
Tekniker Muammer ÖKSÜZ 364
167 NOLU ORMAN KADASTRO KOMİSYONU
Koms.Başkanı Mehmet ÇAKIROĞLU 371
Orman Mühendisi Begüm KISAKÜREK 381
​Tekniker   ​339
KAHRAMANMARAŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
İşletme Müdürü Erol BİLMEZ 111
İşl.Müd.Yrd. Mustafa KAVAK 112
İşl.Müd.Yrd. Ceyhun ALKAN 123
Sekreter Nurettin ALICI 111
Sekreter Ejder BOLAT 111
KAHRAMANMARAŞ ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ
Orman İşletme Şefi Durdu Mehmet AKPINAR 186
Memur Sami DURAK 238
ELMALAR ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ
Orman İşletme Şefi Tuğba KAYABAŞI 249
Mutemet Hacı ÖZAL 137
BAŞKONUŞ ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ
Orman İşletme Şefi Nihat NURDOĞAN 220
Bilgisayar İşletmeni Ayşegül Güzel KUNDAKÇI 372
HARTLAP ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ
Orman İşletme Şefi   185
Bilgisayar İşletmeni Veli YILDIRIM 155
BERTİZ ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ
Orman İşletme Şefi Cengiz İNCE 187
Memur Ali AKGÜL 143
ÇINARPINAR ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ
Orman İşletme Şefi İsa ATAOĞLU 299
Mutemet Elif KAYALI 372
DULKADİROĞLU AĞAÇLANDIRMA ŞEFLİĞİ
Ağaçlandırma Şefi Hatice OĞUZ 283
Mutemet Halil Murat KEVEN 349
ONİKİŞUBAT AĞAÇLANDIRMA ŞEFLİĞİ
Ağaçlandırma Şefi   321
Mutemet Halil Murat KEVEN 349
İŞLETME KADASTRO .MÜLKİYET .ŞEFLİĞİ
Kadastro Mülk.Şefi Fatma YILDIRIM 366
Teknisyen F.Mehmet YARDIMCI 373
Bilg.İşletmeni Serkan BÜYÜKHAN 375
Bilg.İşletmeni Selehatin GÖDE 276
Bilg.İşletmeni MuammerAVAN 373
Bilg.İşletmeni Nurettin DEMİR 120
HUKUK BÜROSU
Avukat Doğan NURLUYOL 259
Avukat Gülnaz Kıvrak LEBLEBİCİ 225
Avukat Hüseyin PALA 303
Dava Takip Memuru Ömer Faruk ÖZSAN 227
Dava Memuru Kevser KARA 302
Dava Memuru Fidan BOSTAN 302
Dava Katibi Erengül ÖNER 265
İŞLETME PERSONEL ŞEFLİĞİ
Personel Şefi Metin AKKEÇECİ 367
Teknisyen A.Nezih KANADIKIRIK 188
Personel Ali TEMİZ 188
Memur Yadigar Ergül KORKMAZ 188
İŞLETME MUHASEBE SERVİSİ
Muhasebeci Ekrem SİNCER 113
Veznedar Ömer ERTUĞRUL 280
Bilgisayar İşletmeni Tuğba ÇOT 179
Bilgisayar İşletmeni Elif DALKIRAN 320
Bilgisayar İşletmeni Şeyda GÜLNAR 159
Bilgisayar İşletmeni Muzaffer DAVARCI 179
Personel Ökkeş ÇETİN 318
İŞLETME TAHAKKUK BÜROSU
Personel Seher AKDENİZ 120
İŞLETME ÖZEL BÜTÇE BÜROSU
Bilgisayar İşletmeni Adem SARIOĞLAN 180
Memur Ayhan ALCI 180
İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ ORKÖY BÜROSU
Orköy Birim Sorumlusu Kemal YILDIRIM 221
Memur Halil MARAŞLI 221
İŞLETME GERÇEKLEŞTİRME BÜROSU
Uzman Seyit KALENDER 178
Mutemet Mehmet Ali BAYHAN 178
İhale Memuru Aydın YOZBATIRAN 275
İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNE İKMAL BÜROSU
Memur Erkan BOYAR 276
İŞLETME İSİ SERVİSİ
İSİ Şefi Hüseyin HAMİŞ 174
Personel Halime KOLUŞ 174
V.H.K.İşletmeni Necati ARDIÇ 174
İŞLETME EVRAK KAYIT
Memur Hüseyin ÇAKAR 334
Memur Saim ÖZ 334
V.H.K.İşletmeni Ali KARACA 334
AMBAR
Ambar Memuru Hüseyin DEBGİCİ 189
Personel Nihat YILDIRIM 189
KAHRAMANMARAŞ DKMP ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Hacı KALINKÜTÜK  
Sekreter Sezgin TEKER 264
DİĞER BİRİMLER
Elektrik İşleri   197
Fotokopi Sorumlusu Cevdet ÖNAT 307
Merkez İdare Amiri Şeref KAHRAMAN 537 499 57 99
Dış Danışma   122
İç Danışma  Yesari ATICI 132
Lojman Nizamiye   231
Yemekhane   183
Lokal   196
Sağlık Merkezi   127
Şoförler Odası   182
Berber   365
Çay Ocağı   232
Kalorifer Dairesi   129
​​​